Free cookie consent management tool by TermsFeed

Member Directory

když si člověk uvědomí, že je život i přes všechny ty složitosti dar, teprve pak začne žít 🤍 A pokud se k tomu uvědomění přidá menší bonus v podobě cestování, moje veliká láska a zároveň závislost, tak už to pro mě znamená jen jedno🤍 ráj

Jsem žena, která věří na zázraky. Život je sám o sobě prázdné plátno, které můžeme s vášní, pokorou, touhou a sílou vymalovat svými splněnými sny. ❀

Ušoupaný turista, to jsem já, důchodce po 70-tce. Rád chodím hezkou přírodou, nejraději s manželkou a jezevčí holčičkou Norinkou. Občas s přáteli, kteří také rádi šlapou krajinou. Cestujeme po Čechách i Moravě, nejlépe s cílem skončit v pěkné hospůdce či vinném sklepě. Všechny nás spojuje i vodáctví na Vltavě, každoročně rozložíme tábor 20-25 bláznů s mokrou duší ve Vyšším Brodě.
Také dovádím na zahrádce za domkem, kde máme velký skleník a hojně ovocných dřevin. Prostě zahrádkář, ale ne zahradník.
Práce na zahrádce souvisí s mojí další oblíbenou činností, kutilstvím. Nejraději pracuji se dřevem, ale ostatní materiály také zvládám.
Býval jsem učitelem na základce, 42 let, aprobace matematika, informatika a dílenské vyučování. Tato pedagogická činnost se mi líbila. Se školní mládeží jsem vycházel bez problémů, užili jsme si hodně legrace i nervů.
Chystám se psát o většině hezkých procházkách, výletech, akcích, tak jak si vzpomenu i podle fotek a videí. A že jich máme!!

Cestovní ruch mám vystudovaný, ze školy se mi ale do praktického života přenesla především záliba v tvoření itinerářů - ze všeho nejvíc mě baví týden sestavovat program dvoudenního výletu, pak posadit kamarády do auta a bez ohledu na protesty je dovézt kamkoliv, kde uvidíme něco zajímavého. Co nám padne do oka příště?