Member Directory

Cestovní ruch mám vystudovaný, ze školy se mi ale do praktického života přenesla především záliba v tvoření itinerářů - ze všeho nejvíc mě baví týden sestavovat program dvoudenního výletu, pak posadit kamarády do auta a bez ohledu na protesty je dovézt kamkoliv, kde uvidíme něco zajímavého. Co nám padne do oka příště?

Největšími srdcovkami jsou mé dvě teriéří holky, společné procházkování, sport a cestování po všech koutech naší země a celého světa.

Autor: Přispěvatel obecný

Jsem kamarád, příbuzný nebo mám rád cestování. Jsem přispěvatel obecný. Přispívám, abych šířil známá i neznámá místa a doporučil doporučitelné. 🙏

Autor: Ondřej Pondělík

Svou lásku věnuji ⚽ fotbalu, futsalu, rodině a vínu. Ve volném čase řídím Službyzavás.cz a Easy Homes.cz, miluji cestování a nemůžu se dočkat na další z výletů s naší 🎉 Ligou Mistrů. Kam se vydáme příště?

Autor: Petr Krauz

Jsem 🔎SEO konzultant, také se věnuji PPC a focení. 📷 Největší závislostí je cestování- poznávání krás České republiky i těch nejodlehlejších koutů světa. Mezi nejoblíbenější destinace patří rakouské Alpy, česká Pálava nebo třeba Dubai v SAE. Kam to bude příště?

#SEO 🔎 & head of marketing ve #sluzbyzavas. 🙏🏻 Taky trochu fotograf 📷 s blogem http://petrkrauz.com 💪 + projekt @MarketaciPlzen 📈